Licealiści z wizytą u Kopernika i Chopina…

Sześć stoisk tematycznych: Korzenie cywilizacji. Bzz, czyli w świecie dźwięków, Re:generacja, Człowiek i środowisko. Strefa światła. Świat w ruchu. Ponadto Teatr Robotyczny, a w nim sztuka w/g opowiadania Stanisława Lema. To wszystko widzieli (czytaj: dotknęli) uczniowie naszego liceum, którzy byli w Warszawie 28.09.2011r. Oprócz tego Muzeum Chopina, nowe z interaktywnymi stoiskami na miarę XXI wieku. A tak mówili sami uczestnicy:…

Wycieczka była na prawdę interesująca. Pobyt w Centrum Nauki Kopernika dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń. Zaskoczyły mnie liczne wynalazki techniczne. Natomiast w Muzeum Chopina można było posłuchać pięknej muzyki. Ogólnie wyjazd bardzo mi się podobał. Przejazd autokarem był także przyjemny i minął w przyjaznej atmosferze.
P.J.

Moją uwagę zwróciło Centrum Nauki Kopernik, jego ciekawe eksponaty i wynalazki. Duże wrażenie zrobiło również Muzeum Chopina, w którym w nowoczesny i interesujący sposób udostępniona jest twórczość Fryderyka Chopina.
S.K.

Cała wycieczka była warta uwagi. Wydaje mi się, że mogłaby być dłuższa. Zwiedziliśmy CNK oraz Muzeum Chopina. Czas wolny zorganizowany we właściwym momencie naszej „podróży”. Cena adekwatna do zorganizowanych atrakcji. Ogólnie jestem zadowolony.
?