Dyskoteka Andrzejkowa

Nasza Szkoła – to nie tylko nauka w sali lekcyjnej, ale również dobra zabawa w gronie przyjaciół, kolegów. Przekonało się o tym 62 uczniów podczas szkolnej dyskoteki andrzejkowej, zorganizowanej 22.11.11r. przez Samorząd Uczniowski. Jest nam bardzo miło, iż absolwentka Naszego liceum (obecnie studentka KUL), była przewodnicząca SU Angelika Łysiak poprowadziła dla nas, jako DJ całą, jakże udaną imprezę.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego gorąco dziękuje dyrekcji, zaangażowanym nauczycielom oraz obsłudze szkoły za pomoc w zorganizowaniu fantastycznej zabawy.

OPIEKĘ NAD UCZNIAMI PODCZAS DYSKOTEKI PEŁNILI:
dyrektor mgr Urszula Łapińska-Łubniewska
wicedyrektor mgr Hanna Cudna
mgr E. Błaziak
mgr M. Bucoń
mgr C. Dmowski
mgr A. Dubielis
dr M. Kasprzak
mgr J. Kociuba
mgr E. Kusińska
mgr J. Pietrak
mgr E. Ryczek
mgr M. Świst

Zarząd Samorządu Uczniowskiego