Pierwsza nagroda i wyjazd na wakacje!

Co robić w wolnym wakacyjnym czasie? Dwie uczennice naszego liceum mają plany na pierwsze tygodnie lipca. Wywalczyły w konkursie wyjazd na Roztocze Wschodnie!

Wielki Finał Akademii Młodzieżowej odbył się 22.06.2012 w auli „Domu Nadziei” Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Był to czas podsumowań całorocznych działań, a także okazja do podziękowań za współpracę wszystkim partnerom i okazja do wręczenia nagród zwycięzcom konkursów. Uczennice naszego liceum – Wiktoria Tarasowska i Kamila Gębała z klasy 2c zajęły pierwsze miejsce w Konkursie organizowanym przez Akademię Młodzieżową. Dziewczyny napisały pracę na temat akcji charytatywnej „Piernik życzliwości”.

Nagrodą główną jest stypendium dla 2-osobowego zespołu, ufundowane przez Akademię Młodzieżową, pokrywające koszt uczestnictwa w „Letniej Szkole Liderów Społecznych”.

Wiktorię i Kamilę w przygotowaniu pracy konkursowej wspierała nauczycielka języka polskiego pani Joanna Łoś.