CHŁOPCY Z XXVII LO W ĆWIERĆFINALE LICEALIADY W PIŁCE NOŻNEJ!!!

CHŁOPCY Z XXVII LO W ĆWIERĆFINALE LICEALIADY W PIŁCE NOŻNEJ!!!
Po raz kolejny w naszej szkole rozegrano mecze fazy grupowej licealiady w piłce nożnej. Organizatorem eliminacji na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 10 był nauczyciel wf – Robert Wróblewski. W grupie VI, do której zostaliśmy wylosowani, znalazły się również zespoły z IV LO, Pallotyńskiego LO oraz ubiegłoroczny wicemistrz Lublina – IX LO. Dwa zwycięstwa oraz jedna porażka z IX LO dały nam drugie miejsce w grupie i awans do ćwierćfinału, który zostanie rozegrany na przełomie listopada i grudnia.

Poniżej przedstawiamy wyniki spotkań oraz listę zawodników reprezentujących nasze liceum:
Pallotyńskie LO – XXVII LO 3:4
IX LO – IV LO 7:1
XXVII LO – IV LO 5:2
IX LO – Pallotyńskie LO 6:1
IX LO – XXVII LO 4:0
IV LO – Pallotyńskie LO 3:4

Skład XXVII LO:
Pyszniak Piotr
Rybak Przemysław
Zarajczyk Patryk
Dylon Adrian
Jaworski Łukasz
Kafara Mateusz
Krzyżak Mateusz
Staszczak Michał
Tkaczyk Przemysław
Opiekun drużyny: Robert Wróblewski