Prace nagrodzone w II Międzyszkolnym Konkursie “Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?”

Poniżej prezentujemy prace, które zostały nagrodzone w konkursie.

Nagrodzone prace plastyczne:


Nagrodzone prace multimedialne – Szkoły Ponadgimnazjalne
I miejsce Maciej Rak, Katarzyna Błaszczak, Natalia Wójcik, Jakub Woźny, Arleta Bojaczuk – Bursa Szkolna Nr2
II miejsce Paulina Policha – XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie
III miejsce Kacper Wroński – XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie

Nagrodzone prace multimedialne – Gimnazja i Szkoły Podstawowe
I miejsce Oskar Maksim Gimnazjum nr 6 w ZSO nr 4 W Lublinie
III miejsce Krystian Michna – Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie

Nagrodzone prace literackie (wiersze) – Szkoły Ponadgimnazjalne
I miejsce Aleksandra Dziedzic za wiersz „Rozłąka” – XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie
II miejsce Agata Ziemichód za wiersz „Życzenia” – IV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
III miejsce Milena Wójcik za wiersz „Dziewczynka” – XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie

Nagrodzone prace literackie (wiersze) – Szkoły Podstawowe i Gimnazja:
I miejsce Aleksandra Amilkiewicz za wiersz „Dziadek” – Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie
II miejsce Radosław Fiutka za wiersz „Sybir” – Gimnazjum nr 6 w Zespole Szkół nr 4 w Lublinie
III miejsce Kamila Furtak za wiersz „Syberyjska zaduma” – Szkoła Podstawowa nr 2 w Opolu Lubelskim
III miejsce Magdalena Sito za wiersz „Sybir” – Gimnazjum nr 8 w Zespole Szkół nr 10 w Lublinie

Nagrodzone prace literackie (proza) – Szkoły Ponadgimnazjalne:
I miejsce Wiktoria Frąk – XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie
II miejsce Julia Malec – XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie
III miejsce Agata Baran – XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie

Nagrodzone prace literackie (proza) – Szkoły Podstawowe i Gimnazja:
I miejsce Judyta Idzikowska – Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie
II miejsce Paulina Ostrowska – Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie
III miejsce Urszula Solan – Szkoła Podstawowa nr 4 w Puławach
III miejsce Natalia Strawa – Szkoła Podstawowa nr 2 w Opolu Lubelskim