Prace nagrodzone w III Międzyszkolnym Konkursie „Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?”

Oto zwycięzcy III Międzyszkolnego Konkursu “Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?”

♦SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA:

KATEGORIA PLASTYCZNA

I miejsce Tymoteusz Piechnik

Szkoła Podstawowa nr 44 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
w Lublinie, opiekun p. Wojciech Tesarczyk

II miejsce Mateusz Andrzejewski

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia, opiekun p. Krzysztof Gocłowski

III miejsce Patryk Tomasiewicz

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie, opiekun p. Małgorzata Grześko

Wyróżnienia:

Julia Karp

Gimnazjum nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie, opiekun p. Wojciech Tesarczyk

Błażej Pucyk

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia, opiekun p. Iwona Wąsik

Weronika Kazanowska

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego, opiekun p. Magdalena Bylina

KATEGORIA MULTIMEDIALNA

I miejsce Julia Stępkowska

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego w Lublinie, opiekun p. Dariusz Rał

II miejsce Urszula Solan

Szkoła Podstawowa nr 4 w Puławach, opiekun p. Urszula Furtak

III miejsce Martyna Przekaza, Nikola Dziudzik

Szkoła Podstawowa nr 18 w Lublinie, opiekun p. Beata Nowak-Przech

KATEGORIA LITERACKA

            WIERSZE

I miejsce Zuzanna Janiga

“sto dusz” – Zuzanna Janiga

Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie, opiekun p. Marta Janiga

II miejsce Kamila Furtak

“Do Ciebie… Mamo” – Kamila Furtak

Szkoła Podstawowa nr 2 w Opolu Lubelskim, opiekun p. Agata Wesołowska-Błażejczyk

III miejsce Magdalena Sito

“Syberia” – Magdalena Sito

Gimnazjum nr 8 im. Grażyny Chrostowskiej w Lublinie, opiekun p. Małgorzata Gąszczyk

Wyróżnienie

Aleksandra Badalska

Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu, opiekun p. Dorota Poleszczuk

            PROZA

Wyróżnienia:

Mikołaj Kalisz, Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej, opiekun p. Beata Wrońska

Jan Solecki, Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie, opiekun p. Iwona Wąsik

Paulina Polonis, Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie, opiekun p. Beata Marek

 

♦SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

KATEGORIA PLASTYCZNA

I miejsce Kamil Grzegorczyk

Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie, opiekun p. Magdalena Chwedczuk

II miejsce Kornelia Włoch

Bursa Szkolna nr 2 w Lublinie, opiekun p. Anna Misiarz-Stylińska

III miejsce Natalia Malaca

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie, opiekun p. Joanna Łoś

Wyróżnienie: Wiktora Sawa

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie, opiekun p. Małgorzata Gąszczyk

            KATEGORIA MULTIMEDIALNA

I miejsce Aleksandra Adamek, Karolina Gruszecka

XXIII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie, opiekun p. Anna Poleszak

II miejsce Nikola Musiedlak

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie, opiekun p. Urszula Łapińska-Łubniewska

III miejsce Oliwia Gajos, Aleksandra Drabik

Bursa Szkolna nr 2 w Lublinie, opiekun p. Anna Misiarz – Stylińska

Wyróżnienie Patrycja Kraczkowska

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie, opiekun p. Urszula Łapińska-Łubniewska

KATEGORIA LITERACKA

            WIERSZE

I miejsce Justyna Kamieniak

“ZWĄTPIENIE” Justyna Kamieniak

IV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie, opiekun p. Ewa Mochol

II miejsce Anna Bajun

“*** Anna Bajun

“Cośmy winni?” – Anna Bajun

IX Liceum Ogólnokształcące w Lublinie, opiekun p. Ireneusz Sadurski

III miejsce Wiktoria Szwertner

“Mamo” Wiktora Szwertner

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie, opiekun p. Małgorzata Gąszczyk

            PROZA

I miejsce Gabriela Winnicka
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie, opiekun p. Joanna Łoś

Wyróżnienia:
Kinga Machaj
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie, opiekun p. Joanna Łoś

Wiktoria Frąk
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Lublinie, opiekun p. Joanna Łoś