Prace nagrodzone w IV Międzyszkolnym Konkursie “Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?”

Przedstawiamy zwycięzców IV Międzyszkolnego Konkursu “Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?”. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystego finału w dniu 10 lutego 2020r.

KATEGORIA PLASTYCZNA – SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE

 Magdalena Kapalska – Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie

Opiekun: Dariusz Rał

II MIEJSCE

Izabela Gawdzik – Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie

Opiekun: Wojciech Tesarczyk

III MIEJSCE

Joanna Szlachetka – Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie

Opiekun: Dariusz Rał

Wyróżnienia:

Gabriel Kolbus – Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie

Opiekun: Dariusz Rał

 

KATEGORIA PLASTYCZNA – SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE

  Angelika Sagan – Bursa Szkolna nr 2

Opiekun: Anna Misiarz-Stylińska

II MIEJSCE

 Julia Pikul – Zespół Szkół nr 1 w Lublinie

Opiekun: Zofia Kukiełka

III MIEJSCE

 Martyna Grzywacz – Zespół Szkół nr 1 w Lublinie

Opiekun: Zofia Kukiełka

Wyróżnienia:

 Kacper Dziadko – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

 Opiekun: Izabela Łukasik

Katarzyna Kołodziejczyk – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

Opiekun: Marzena Dudek

 

KATEGORIA MULTIMEDIALNA– SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE

Aleksandra Pastwa – Szkoła Podstawowa nr 2 w Opolu Lubelskim

Opiekun: Agata Wesołowska-Błażejczyk

II MIEJSCE

Krzysztof Przystupa – Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie

Opiekun: Wojciech Tesarczyk

III MIEJSCE

 Jan Kudelski – Szkoła Podstawowa nr 22 w Lublinie

Opiekun: Grzegorz Pusztuk

Wyróżnienia:

Aleksandra Sądej – Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie

Opiekun: Dariusz Rał

Alicja Mrozik, Barbara Rybaczek – Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie

Opiekun: Ewa Grodecka

 

KATEGORIA MULTIMEDIALNA– SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE

Amelia Halota – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

Opiekun: Urszula Łapińska-Łubniewska

II MIEJSCE

 Wiktoria Szyszka – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

Opiekun: Marzena Dudek

III MIEJSCE

  Agata Tabaczewska – Zespół Szkół nr 1 w Lublinie

Opiekun: Zofia Kukiełka

 

KATEGORIA LITERACKA– SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE

 Aleksandra Amilkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie

Opiekun: Beata Kołodziej

II MIEJSCE

 Maja Podniesińska – Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Opiekun: Renata Seroka

III MIEJSCE

 Marta Hałabis – Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie

Opiekun: Iwona Pańpuch

Wyróżnienia:

Julia Bardzel – Szkoła Podstawowa w Opolu Lubelskim

Opiekun: Agata Wesołowska-Błażejczyk

 

KATEGORIA LITERACKA– SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE

Agnieszka Zydorczyk – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

Opiekun: Małgorzata Gąszczyk

II MIEJSCE

  Kamila Winiarczyk – Bursa Szkolna nr 2

Opiekun: Renata Bielecka

III MIEJSCE

  Angelika Wieczorek – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

Opiekun: Małgorzata Gąszczyk

Wyróżnienia:

Karolina Wójcik – IV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

Opiekun: Anna Walaszek

Mateusz Słabek – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

Opiekun: Joanna Łoś

Poniżej nagrodzone prace plastyczne:

Nagrodzone prace literackie: