Wręczenie honorowych stopni młodszego kadeta w XXVII LO w Lublinie

16 października w XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Zesłańców Sybiru w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia uczniom klas I honorowego tytułu młodszego kadeta. Uczniowie klas II oraz III, którzy uzyskali wymaganą średnią ocen uzyskali także awanse na honorowe stopnie kadeta oraz starszego kadeta.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną uroczystość odbyła się w trakcie godzin wychowawczych oraz przy zachowaniu właściwego reżimu sanitarnego. Uczniowie w klasach I odśpiewali hymn szkoły, a następnie zaproszeni zostali do pamiątkowego zdjęcia.

Tradycją naszej szkoły jest przyznanie honorowego stopnia Kadeta i Starszego Kadeta uczniom spełniającym odpowiednie kryteria.

W bieżącym roku szkolnym mamy zaszczyt poinformować , że

Honorowy stopień Starszego Kadeta otrzymali uczniowie:

Klasa III A

Klasa III B

Gajak Kacper

Gromadkiewicz Alicja

Janczak Olga

Kraczkowska Patrycja

Mazur Emilia

Nowak Julia

Obszyński Kacper

Ozga Maria

Sadlak Iga

Urbaś Jakub

Wójtowicz Wioletta

Zawiślak Jakub

Bałabuch Igor

Dziadko Kacper

Cebula-Milewska Ewelina

Marzec Michał

Mołczan Mateusz

Walenciuk Dawid

Honorowy stopień Kadeta otrzymali uczniowie:

Klasa II Ag

Klasa II Ap

Klasa II Bg

Klasa II Bp

Klasa II Cg

Klasa III A

Klasa III B

Czepiżak Julia

Depa Emilia

Dębska Klaudia

Grochowska Julita

Gustaw Weronika

Halota Amelia

Lewandowski Dawid

Piech Alicja

Podkowa Klaudia

Pyśniak Paweł

Samuś Wiktoria

Szyszka Wiktoria

Wilkołaska Karolina

Wodnicka Izabella

Woźniak Wiktoria

Zagraba Klaudia

Zagraba Oliwia

Zając Wiktoria

Zielińska Julia

Ziemiński Michał

Barwiak Milena

Dembińska Izabela

Golijanek Łukasz

Grudzińska Weronika

Jaworska Paulina

Kondradzka Weronika

Kuśmierczuk Ewa

Maciejewska Zuzanna

Mazur Mateusz

Mijał Patrycja

Orzeł Roksana

Radziej Klaudia

Stanisławek Julia

Turski Paweł

Wójtowicz Aleksandra

Zydorczyk Agnieszka

Kuśmierz Dawid

Michalak Justyna

Ozonek Karolina

Piekarz Aleksandra

Wójcik Julia

Zając Weronika

Walczyk Rafał

Boguszewski Jakub

Bosak Daniel

Jagiełło Kamil

Kruk Beata

Piotrowicz Kuba

Plewa Karolina

Podkańska Joanna

Słabek Mateusz

Zdanowicz Magdalena

Zezula Weronika

Czopek Gabriela

Król Gabriela

Piotrowski Konrad

Piwnicka Izabela

Sawuła Gabriela

Siwek Urszula

Szymczak Ewelina

Kałan Sandra

Pietrys Piotr

Piwnicka Julia

Kozińska Aleksandra

Machaj Kinga

Rumińska Alicja

Widomski Jakub

Burdzanowski Mikołaj

Swatowska-Wójcik Nikola

Wójcik Arkadiusz

Żuk Nikola