Erasmus+ on-line

Oba realizowane w naszej szkole projekty międzynarodowe Erasmus+ zostały przedłużone o rok. Czekamy aż będziemy mogli znów odwiedzać partnerów w ich krajach. Teraz spotykamy się on-line. 04.12. 2020 r. Uczniowie klas 2cp i 2cg uczestniczyli w takim spotkaniu z koleżankami i kolegami z Rumunii, Włoch, Bułgarii i Turcji. Maciej Adamski, Dominik Łuć (kl.2cp), Piotr Pietrys i Jakub Kocot (kl.2cg) przedstawili swoje prezentacje na temat polskich strojów ludowych.

Duże uznanie wśród naszych partnerów zyskały także prace plastyczne młodzieży naszego liceum. Spotkania z uczniami i nauczycielami z projektu Erasmus+ to wspaniała okazja na poznanie innych kultur i zwyczajów oraz doskonalenie swoich umiejętności z języka angielskiego i IT. Następne wideokonferencja jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.