Matematyka z Erasmusem+

19 maja odbyła się kolejna lekcja matematyki po angielsku. W sympatycznej atmosferze uczniowie naszej szkoły: Ewa Kuśmierczuk z kl. 2ap, Jakub Boguszewski z kl. 2bp i Hubert Gawrylak kl. 2ag zmagali się z zadaniami matematycznymi. Naszym uczniom towarzyszyli koledzy z Rumunii, Bułgarii, Włoch i Turcji.

Lekcję przygotowała pani Diana Rafa oraz koordynatorzy projektu. Z naszej szkoły pani Małgorzata Wrona. W organizacji przedsięwzięcia pomagali nauczyciele matematyki pani Anna Jezierska i pan Przemysław Bernatek. Szczególne podziękowanie od pani Diany Rafy otrzymała pani dyrektor Urszula Łapińska-Łubniewska, za wspieranie projektu i wszystkich wydarzeń z nim związanych.

Następna lekcja, tym razem muzyki, odbędzie się już wkrótce. Szykuje się prawdziwy, międzynarodowy koncert online!