Nasi uczniowie nagrodzeni w VI Międzyszkolnym Konkursie “Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?”

Serdecznie gratulujemy uczniom naszego liceum, którzy uzyskali nagrody i wyróżnienia oraz tym wszystkim, którzy wzięli udział w VI Międzyszkolnym Konkursie “Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?”.

Oto nagrodzeni i wyróżnieni w 3 kategoriach:

KATEGORIA LITERACKA 

I MIEJSCE

Aleksandra Sądej – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Nagrodzone wiersze

Opiekun: Małgorzata Gąszczyk

III MIEJSCE

Wiktor Kozieł – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Nagrodzone wiersze

Opiekun: Joanna Łoś

Wyróżnienia:

Julita Grochowska – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Nagrodzone wiersze

Opiekun: Małgorzata Gąszczyk

Julia Kubas – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Nagrodzone wiersze

Opiekun: Małgorzata Gąszczyk

Filip Kaczmarski – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Nagrodzone wiersze

Opiekun: Małgorzata Gąszczyk

Emma Orpik -XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Nagrodzone wiersze

Opiekun: Małgorzata Gąszczyk

Karolina Plewa – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Nagrodzone wiersze

Opiekun: Joanna Łoś 

Mateusz Słabek  – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Nagrodzone wiersze

Opiekun: Joanna Łoś

Wiktoria Szwertner  – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Nagrodzone wiersze

Opiekun: Małgorzata Gąszczyk

Nikola Żuk – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Nagrodzone wiersze

Opiekun: Małgorzata Gąszczyk`

 

KATEGORIA MULTIMIEDIALNA 

II MIEJSCE ex aequo

Stanisław Orzechowski – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Prezentacja do obejrzenia

Opiekun: Urszula Łapińska-Łubniewska

Karolina Ozonek – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Prezentacja do obejrzenia

Opiekun: Marzena Dudek

 

KATEGORIA PLASTYCZNA 

I MIEJSCE

Magdalena Kapalska – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

Opiekun: Izabela Łukasik

III MIEJSCE

Weronika Zdeb – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

Opiekun: Joanna Łoś, Izabela Łukasik

Wyróżnienia:

Paweł Basak – XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

Opiekun: Joanna Łoś

Nagrodzone prace plastyczne: