CERTYFIKAT „SZKOŁA INNOWACJI” dla XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Zesłańców Sybiru w Lublinie

Nasze liceum już po raz drugi zdobyło Certyfikat „Szkoła Innowacji” przyznany w kategorii „Szkoła – Lider Innowacji”. W dniu 21 kwietnia 2023 rpani dyrektor Urszula Łapińska-Łubniewska odebrała certyfikat podczas uroczystej Gali podsumowującej XI edycję projektu „Szkoła Innowacji” prowadzonego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Naszej szkole tytuł Lidera Innowacji został przyznany również w dwóch innych kategoriach. W kategorii  „Nauczyciel – Lider Innowacji” certyfikat otrzymała pani Joanna Łoś oraz w kategorii „Uczeń – Lider Innowacji” certyfikat otrzymał Mateusz Słabek z klasy 4bp.

Konkurs „Szkoła Innowacji” to projekt, mający na celu wyróżnianie szkół z województwa lubelskiego, które realizują kreatywne pomysły, inwestują we współpracę międzynarodową, wykazują się innowacyjnymi rozwiązaniami i wspierają edukację praktyczną dla rynku pracy.