Osiągnięcia 2020/2021

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

Julita Grochowska– kl. 2ag

Beata Kruk – kl. 2bp

STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE I OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE za I semestr roku szkolnego  2020/2021

Klasa 1c Klasa 2ap
Emilia Chudzicka Agnieszka Zydorczyk

STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE za II semestr roku szkolnego  2019/2020

klasa 2ag klasa 2cg klasa 3a klasa 3b klasa 2ap klasa 2bp
Dębska Klaudia Kałan Sandra Gajak Kacper Marzec Michał Maciejewska Zuzanna Kruk Beata
Grochowska Julita Mazur Emilia Mołczan Mateusz Zydorczyk Agnieszka Zezula Weronika
Halota Amelia Nowak Julia Boguszewski Jakub
Kołodziejczyk Katarzyna Zawiślak Jakub
Lewandowski Dawid
Podkowa Klaudia
Piech Alicja
Zielińska Julia
Woźniak Wiktoria

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu I semestr 2020/2021

Szkoła Roku 2021 – III miejsce wśród liceów dla XXVII LO

Medal Pamiątkowy Województwa Lubelskiego dla Dyrektora naszego Liceum

IV. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności – nasza drużyna ponownie najlepsza w Polsce!

Wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie “Liga Sprawiedliwości”

Szkoła Roku 2020 – III miejsce dla XXVII LO

Wyróżnienie dla naszej uczennicy w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorsko-Krasomówczym

Dyplom Prezydenta Miasta Lublin dla naszego ucznia

Wyróżnienie w XIX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Darujmy światu pokój”

Sukces naszej uczennicy!

Nasi uczniowie nagrodzeni w V Międzyszkolnym Konkursie “Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?”

Uczennica klasy 2bp finalistką wojewódzkiego konkursu

II miejsce w Konkursie Świątecznym

Wyróżnienie dla Michała w konkursie informatycznym “Dzień Bezpiecznego Komputera”

Wyniki Konkursu o Złote Pióro Dyrektora XXVII LO w Lublinie

Wyniki Szkolnego Konkursu o “Parkach Narodowych”

Wyniki Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Wyróżnienie dla naszej uczennicy

Awans do II etapu 45. Olimpiady Języka Angielskiego

XXV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Awans naszych uczniów do etapu regionalnego XVII Regionalnego Konkursu Informatycznego “Dzień Bezpiecznego Komputera”

Wyniki konkursów organizowanych przez szkolną bibliotekę w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa