Osiągnięcia 2011/2012

Stypendyści Prezesa Rady Ministrów:

  • Kamil Miszta kl. 3a liceum

Stypendyści Prezydenta Miasta Lublin:

  • Katarzyna Kłyś kl. 3c gimnazjum
  • Magdalena Falenta kl. 2c liceum
  • Kamil Miszta kl. 3a liceum

Konkursy ogólnopolskie:

  • LAUREATKA VII Ogólnopolskiego Konkursu-Prymas Polski kard. August Hlond Bogu i Ojczyźnie

Izabela Drabik kl. 3 c LO

  • bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
    Katarzyna Zarzyka 3c gimnazjum, Sebastian Filip 2a LO, opiekun: J. Kociuba
  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
    Wojciech  Mącik i Monika Miszta 3a gimnazjum , opiekun: J. Kociuba
  • dobry wynik w XVI edycji konkursu imienia ks. Dra Franciszka Jakóbczyka
    Ewelina Witek 3b gimnazjum i Katarzyna Zarzyka 3c gimnazjum, opiekunowie: J. Pietrak i M. Mazur

Konkursy międzyszkolne i olimpiady:

  • LAUREATKA Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Lubelskie Kuratorium Oświaty Katarzyna Zarzyka kl. 3 c gimnazjum, nauczyciel: Jolanta Kociuba
  • I miejsce w Konkursie organizowanym przez Panią Profesor Lenę Kolarską-Bobińską – Posła do Parlamentu Europejskiego – na temat: “Jaka powinna być rola Partnerstwa Wschodniego w Polityce Polski i Unii Europejskiej”

Magdalena Falenta kl. 2 c LO, nauczyciel: Joanna Łoś, Mariusz Kasprzak

  • wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie “Zawód: Reporter” 2011 w kategorii ZDJĘCIE POJEDYNCZE
    Paulina Drozd kl. 3 c LO, nauczyciel: Joanna Łoś
  • LAUREATKA Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Romantycznej „Liebe & Love”,
    II miejsce w kategorii solistów, opiekun: M. Bucoń
  • Adrianna Szymczyk kl. 1 a gimnazjum
  • I miejsce w Konkursie na stypendium na Letnią Szkołę Liderów Społecznych realizowanym przez Akademię Medyczną
    Wiktoria Tarasowska, Kamila Gębała kl. 2c LO, nauczyciel: Joanna Łoś
  • I miejsce w międzyszkolnym konkursie “Strajk szkolny na Lubelszczyźnie w 1981 r.”
    Karolina Małocha kl. 3 b LO, Sebastian Karpiński kl. 3 b LO, nauczyciel: Dariusz Rał
  • I miejsce w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych w kategorii na logo Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii
    Łukasz Włodarczyk kl. 2b LO
  • I miejsce w konkursie plastyczno-sportowo-językowym “Jak promować zasady Fair Play w sporcie?”
    Marcin Kusyk kl. 3 b gimnazjum, Łukasz Godula kl. 3 b gimnazjum, nauczyciel: Marta Grzybowska, Małgorzata Świst
  • II miejsce w województwie lubelskim dla naszej gazety poświęconej wolontariatowi
    Kamila Gębała  kl. 2 c LO, Wiktoria Tarasowska kl. 2 c LO, Izabella Drabik kl. 3 c LO, nauczyciel: Joanna Łoś
  • II miejsce w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorsko – Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”
    Magdalena Wiejak kl. 3 c gimnazjum, nauczyciel: Maria Kamola
  • II miejsce w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych w kategorii na ulotkę dla sprzedawców napojów alkoholowych, dotyczącą zakazu sprzedaży napojów alkoholowychw alkoholowych, dotyczącą zakazu sprzedaży napoj
    Katarzyna Knap kl. 3a gimnazjum
  • II miejsce w konkursie plastyczno-sportowo-językowym “Jak promować zasady Fair Play w sporcie?”
    Mateusz Knoblauch kl. 2 a gimnazjum, Michał Bojarski kl. 2 a gimnazjum , nauczyciel: Marta Grzybowska, Małgorzata Świst
  • III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
    Magdalena Długosz kl. 1 a gimnazjum, nauczyciel: Maria Kamola
  • wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie „Strajk szkolny na Lubelszczyźnie w 1981 roku” Katarzyna Butrymowicz 3b liceum, opiekun: D. Rał
  • wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie Dzień Bezpiecznego Komputera
    Marcin Kusyk kl. 3 b gimnazjum, nauczyciel: Grażyna Polakowska-Łaszkiewicz
  • II etap konkursu „Ekologia po hiszpańsku” organizowanym przez IX LO
    Magdalena Falenta 2c LO, opiekun: B. Wachowska
  • finaliści konkursu „Lublin & its twin cities” organizowanym przez Gimnazjum nr  11
    Ewelina Witek, Maria Matacz, Karolina Wilkołaka 3b gimnazjum, Rafał Bedynek 3c gimnazjum, opiekunowie: M. Zacz, M. Bucoń

Konkursy wewnątrzszkolne:

  • I miejsce w wewnątrzszkolnym konkursie języka angielskiego „Master of English”
    Mateusz Kosik 2a LO, opiekunowie: M. Bucoń, G. Polakowska-Łaszkiewicz
  • I miejsce w wewnątrzszkolnym konkursie języka angielskiego „Master of English”
    Ewelina Witek, Maria Matacz 3b gimnazjum, opiekun: M. Zacz
  • „Mistrz matematyki”
    Jakub Rokicki 1a gimnazjum – mistrz klas pierwszych w szkolnym konkursie opiekun: J. Pietrak
  • „Mistrz matematyki”
    Ewelina Witek 3b gimnzajum i Katarzyna Zarzyka 3c gimnazjum – mistrzynie klas trzecich w szkolnym konkursie opiekunowie: J. Pietrak, M. Mazur
  • „Mistrz chemii w pisaniu równań chemicznych”
    Katarzyna Zarzyka 3c gimnazjum – mistrz klas trzecich, opiekun: J. Kociuba
  • „Wicemistrz chemii w pisaniu równań chemicznych”
    Ewelina Witek 3b gimnazjum – wicemistrz klas trzecich, opiekun: J. Kociuba
  • Mistrzowie chemii klas pierwszych
    Magdalena Długosz i Mateusz Dobiecki 1a gimnazjum, opiekunowie: J. Kociuba, E. Goś
  • Wicemistrzowie chemii klas pierwszych
    Dariusz Filipek, Anna Zarzyka  1a gimnazjum, Piotr Lasiński 1b gimnazjum, opiekunowie: J. Kociuba, E. Goś

Osiągniecia sportowe:

  • I miejsce indywidualnie w wyścigu rowerowym klas drugich i trzecich Gimnazjum w III Mityngu Sportowo-Profilaktycznym Tour de Zemborzyce
    Wojciech Żurkowski 2a gimnazjum, Wojciech Mącik 3a gimnazjum, opiekunowie:  R. Wróblewski, E. Ryczek
  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 7 w Lublinie
    J. Mitrus, P. Karbowniczek, F. Hunek, B. Tutka, B. Włosek 3b gimnazjum, P. Raczkowski 3c gimnazjum, P. Fidut, G. Bednarczyk 2a gimnazjum, opiekun: R. Wróblewski
  • II miejsce w wyścigu rowerowym nauczycieli  w III Mityngu Sportowo-Profilaktycznym Tour de Zembrzyce
    Pan Robert Wróblewski nauczyciel wychowania fizycznego
  • III miejsce drużynowo w III Mityngu Sportowo-Profilaktycznym Tour de Zembrzyce- opiekunowie: R. Wróblewski, E. Ryczek
  • IV miejsce w Licealiadzie w halowej piłce nożnej chłopców
    P. Koleniec, J. Jarzynka, J. Lewkowicz, Ł. Włodarczyk, J. Gąsior, M. Galiński, M. Wójcik 3c LO, M. Wołos 2c LO, opiekun: R. Wróblewski
  • IV miejsce w Gimnazjadzie Miasta Lublin w piłce siatkowej dziewcząt
    P. Antończak, G. Shakhpazyan 3a gimnazjum, E. Czuma 3b gimnazjum, D. Czabaj, E. Jóźwiak, K. Miękina, I. Woźniak, M. Sztorc 2a gimnazjum, Klaudia Witek 1a gimnazjum, opiekun: E. Ryczek
  • IV miejsce w klasyfikacji generalnej VI Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Biegach na Orientację
    Wojciech Żurkowski kl. 2a gimnazjum, nauczyciel: Małgorzata Świst
  • II miejsce w III rundzie VI Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Biegu na Orientację
    Wojciech Żurkowski 2a gimnazjum, opiekun: M. Świst
  • IV miejsce w Gimnazjadzie Miasta Lublin w drużynowym tenisie stołowym
    Małgorzata Terentowicz, Magdalena Wiejak 3c gimnazjum,  opiekun: M. Świst
  • V i VI miejsce w Gimnazjadzie Miasta Lublin w piłce siatkowej chłopców
    B. Tutka, J. Mitrus, F. Hunek, M. Kjuregjan, P. Karbowniczek, K. Wiśniewski 3b gimnazjum, K. Kowalski 3a gimnazjum, P. Raczkowski 3c gimnazjum, opiekun: A. Dubielis
  • V miejsce w Gimnazjadzie Miasta Lublin w piłce nożnej chłopców, opiekun: R. Wróblewski