Zajęcia wspomagające wszechstronny rozwój ucznia w liceum w roku szkolnym 2020/2021

Lp Przedmiot Klasy Dzień tygodnia Godzina Nauczyciel Typ zajęć
1 Język polski 3b Wtorek 8.00-8.45 Małgorzata Gąszczyk przygotowanie do matury
2 Język polski 3a Czwartek 13:35-14:20 Joanna Łoś przygotowanie do egzaminu maturalnego
3 Język angielski 3b Poniedziałek 16:00-16:45 Elżbieta Błaziak przygotowanie do egzaminu maturalnego
4 Historia 3b Poniedziałek 8:55-9:40 Elżbieta Błaziak
przygotowanie do egzaminu maturalnego
5 Geografia 3 Wtorek  8:55-9:35 Iwona Tomkowicz
przygotowanie do egzaminu maturalnego
6 Matematyka 3b Wtorek 16.00-16.45 Anna Jezierska
przygotowanie do egzaminu maturalnego
7 Matematyka 3a Poniedziałek Andrzej Grochowski
przygotowanie do egzaminu maturalnego
8 Język angielski
3 Środa 8.00-8.45 Magdalena Bucoń
przygotowanie do egzaminu maturalnego
9 Język angielski
1 Czwartek 14.25-15.10  Małgorzata Wrona
zajęcia wspomagające rozwój ucznia
10 Język niemiecki chętni uczniowie Wtorek

Czwartek

8.55-9.40

16.00-16.45

Elżbieta Ciesielska zajęcia wspomagające rozwój ucznia
11 Matematyka 2bp

1b

Wtorek

Piątek

8.00-8.45

13.35-14.20

Przemysław Bernatek
zajęcia wspomagające rozwój ucznia
12 Matematyka 1a

2cp

Piątek

Wtorek

13.35-14.20

17.00-17.45

Anna Jezierska zajęcia wspomagające rozwój ucznia
16 Chemia 2cp

1c

2bp

Poniedziałek 15.15-15.40

15.45-16.15

16.20-16.45

Jolanta Kociuba zajęcia wspomagające rozwój ucznia
17 Chemia
2ap

1b

1a

Wtorek 7.30-8.00

9.30-10.00

10.5-10.30

Jolanta Kociuba
zajęcia wspomagające rozwój ucznia
18 Historia 1a, 1c, 2ag, 2bg, 2cg Poniedziałek 17.00-17.45 Marzena Dudek
zajęcia wspomagające rozwój ucznia
19 Geografia chętni uczniowie Czwartek 14.25-15.10 Iwona Tomkowicz
zajęcia wspomagające rozwój ucznia
20 Język hiszpański
chętni uczniowie Środa 15.15-16.00 Aleksandra Moroziewicz
zajęcia wspomagające rozwój uczni
21 Wiedza o społeczeństwie 1a, 1c, 2ag, 2bg, 2cg Poniedziałek 17.45-18.30 Marzena Dudek zajęcia wspomagające rozwój ucznia